اطلاعیه تکمیل پرونده دانشجویان در کلیه مقاطع تحصیلی
اطلاعیه تکمیل پرونده دانشجویان در کلیه مقاطع تحصیلی

1. دانشجویان تحصیلات تکمیلی که قصد دفاع از پایان‌نامه تا 27 اسفند ماه سال جاری را دارند لازم است از تحویل اصل گواهی موقت مقاطع تحصیلی قبلی و وجود آن در پرونده آموزشی خود اطمینان حاصل نمایند. در صورت عدم وجود گواهی‌های مذکور لازم است قبل از اتمام نیم‌سال 3991 با در دست داشتن گواهی اشتغال به تحصیل نیم‌سال مذکور، از دانشگاه مقطع قبلی نسبت به دریافت گواهی موقت اقدام نمایند. در صورت عدم تکمیل به موقع پرونده، صدور مجوز دفاع امکان‌پذیر نخواهد بود.

2. در خصوص دانشجویان دوره دکتری که برای نیم‌سال دوم 1400- 99 درخواست مجوز امتحان جامع دارند، تنها در صورت تکمیل بودن پرونده (وجود اصل مدارک مقاطع قبلی و تأییدیه‌های تحصیلی) مجوز شرکت در آزمون جامع صادر خواهد شد. لذا دانشجویانی که اصل گواهی موقت خود را دریافت ننموده‌اند، لازم است در اسرع وقت از دانشگاه قبلی خود پیگیری نمایند.

3. کلیه دانشجویانی که گواهی موقت یا اصل مدرک تحصیلی مقطع قبلی خود را به اداره آموزش تحویل نداده‌اند، لازم است در اسرع وقت با در دست داشتن گواهی اشتغال به تحصیل (برای آقایان قید شماره معافیت تحصیلی بر روی گواهی اشتغال به تحصیل ضروری است.) از دانشگاه یا دبیرستان محل تحصیل قبلی خود پیگیری نموده و پس از دریافت، مدرک خود را به آموزش کل تحویل یا ارسال نمایند.

تاریخ:
1399/10/13
تعداد بازدید:
99
منبع:
Powered by DorsaPortal