۱۴۰۰ يکشنبه ۷ آذر
FA
دانشگاه اصفهان
ارتقا رتبه آزمایشگاه مرکزی دانشگاه اصفهان در رتبه بندی آزمایشگاه های عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی
رتبه آزمایشگاه مرکزی دانشگاه اصفهان در هفتمین دوره ارزیابی عملکرد آزمایشگاه های عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی در سال 1399 ارتقا یافت.


رتبه  آزمایشگاه مرکزی دانشگاه اصفهان در هفتمین دوره ارزیابی عملکرد آزمایشگاه های عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی در سال 1399 ارتقا یافت.

به گزارش وب سایت خبری uinews در هفتمین دوره ارزیابی عملکرد آزمایشگاه‌های عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی بر اساس عملکرد آزمایشگاه‌ها در سال 1399، فعالیت 380 مجموعه آزمایشگاهی (شامل 426 آزمایشگاه) مورد ارزیابی قرار گرفت  و بر این اساس مجموعه آزمایشگاه‌های دانشگاه اصفهان  موفق به کسب رتبه 39  در بین مجموعه‌های  آزمایشگاهی در این دوره گردید. از بین مراکز آزمایشگاهی وابسته به وزارت عتف، تنها 7 آزمایشگاه توانستند رتبه‌ای بهتر در مقایسه با مجموعه آزمایشگاه‌های دانشگاه اصفهان کسب کنند.

 

شایان ذکر است، شناخت نقاط قوت و ضعف سازمان‌ها و تلاش برای بهبود نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف، بخش مهمی از برنامه بهبود هر سازمان است. یکی از سرمایه‌گذاری‌های ارزشمند انجام شده در کشور، ایجاد و تجهیز مراکز آزمایشگاهی متنوع است که در دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی و همچنین در بخش‌های خصوصی در سراسر کشور به پژوهشگران و صنایع، خدمات ارایه می‌کنند.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز در راستای افزایش بهره‌وری زیرساخت‌های آزمایشگاهی کشور، عملکرد مراکز عضو شبکه را به صورت مستمر پایش می‌کند. در این رقابت سازنده، توسعه کمی و بهبود کیفیت خدمات آزمایشگاهی، ارتقای مشتری مداری و همچنین ترویج فرهنگ به اشتراک‌گذاری و فعالیت شبکه‌ای، در بین مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، رواج داده می‌شود و آزمایشگاه‌ها بر اساس دستورالعمل ارزیابی، برای کسب امتیاز در هر کدام از شاخص‌های ذکر شده، رقابت می‌کنند.

 

تاریخ:
1400/08/11
تعداد بازدید:
555
منبع:
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
تلفن: 2640-03137932128 تلفکس: 03136687396
Powered by DorsaPortal